Futboll La Liga Sport

Manaj prezantohet te Albasete, klubi me superlativa: Kemi marrë një…

Rei Manaj do të vazhdojë karrierën te skuadra e Albasete. Ai ka firmosur një kontratë 5 vjeçare me spanjollët dhe më në fund i ka dhënë fund huazimeve të pafunda nga Interi.

Në prezantimin e tij, drejtori sportiv i klubit, Mauro Perez ka folur me superlativa për Manajn.

“ Kemi marrë një futbollist të fortë, të fuqishëm që lufton mirë në ajër dhe është i lëvizshëm në çdo cep të fushës.

Ai është pjesë e padiskutueshme e kombëtares shqiptare të futbollit Albasete do ti jap mundësinë të shpërthej dhe të jap më të mirën” përfundon Perez.

 

Related posts

Nuk ndalet sulmuesi i Kombëtares së Kosovës shënon kundër Eskişehirspor

Sadik.Autor

ZJARRI NË “NOTRE DAME”/ Klubi i PSG-së bën gjestin e madh, dhuron 500 bileta falas për…

Delo.autor

Valverde: Ai është unik dhe pikë. Kështu bën edhe Messi

Sadik.Autor

Leave a Comment