Cudirat e Boterorit Futboll Sport

Me telefon duke parë ndeshjen në dasmë dhe kishë, tifozët anglez të ‘çmendur’ pas kombëtares (FOTO)

Tifozët anglez më shumë se kurrë janë të bindur se kombëtarja e tyre këtë herë do të bëjë të mundur fitimin e Botërorit. Gjithsesi pavarësisht këtij detaji ata kurrë nuk e kanë kursyer mbështetjen për “Tre Luanët”.

Për të faktuar këtë mediat angleze kanë raportuar disa nga ‘çmenduritë’ që tifozët kanë bërë sot për çerekfinalen Suedi-Angli.

Pavarësisht se orari i ndeshjes ka korresponduar me dasmën e ndonjë të afërmi apo me orarin kur duhet të shkojnë në kishë, tifozët nuk kanë hequr dorë për të parë ndeshjen.

Related posts

ISH-LOJTARI I BARCELONËS/ Stoichkov: Messi është një mit, më i mirë si person sesa si futbollist

Isa.Autor

VAZHDOJNË ME GODITJET NË MERKATO/ Ronaldo i sugjeron Juventus të marrë mesfushorin e “Los Blancos”…

Delo.autor

TEUTA-VLLAZNIA/ Shkodranët kanë shansit e artë për t’u shkëputur nga rivalët që e ndjekin (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment