Futboll Gossip Sport

Transferimi i RONALDOS në Itali është një lajm i mirë edhe për Georgina

Operacioni Ronaldo-Juventus duket se është në hapat e fundit, me yllin portugez që po përgatitet të ndryshojë fanellë.

Mes atyre që janë gati të festojnë për transferimin e tij në Itali është edhe partnerja, Georgina Rodriguez.

Modelja e bukur dhe ish-balerina spanjolle është gati të shfrytëzojë mundësitë e panumërta që do t’i ofrojë Torino dhe, veçanërisht, Milano.

Pikërisht në kryeqendrën milaneze, Georgina ka qenë me pushime dy javë më parë dhe kjo mund të ketë qenë e dhëna e parë për atë që po ndodh këto ditë.

 

Related posts

Tragjedi në kampionatin portugez, Edu humb betejën me kancerin në ditën e Krishtlindjes

Q.Autor

Vazhdojnë veprimet provokuese të mediave serbe, kapen me Shaqirin dhe Behramin

Sadik.Autor

E PAPRITUR/ Armiqtë e Malcom tek Barça, zbulohen 5 yjet që kërkojnë largimin e tij

Isa.Autor

Leave a Comment