Futboll Gossip Sport

Messi, Busquets, Suaréz…, ja si shkëlqyen në dasmën e Cesc Fábregas (FOTO)

Cesc Fábregas dhe bashkëshortja e tij, Daniella Semaan, mbajtën një “dasmë postare” në një ishull privat të Sa Ferradura, në Sant Mique (Ibiza), me mysafirë të shumtë nga bota e futbollit. Nuk munguan ish-bashkëlojtarët e Fabregas te Barcelona, ndër të cilët binin në sy Leo Messi, Luis Suarez, Carles Puyol, me bashkëshortet e tyre, sikurse duket në fotot më poshtë.

Related posts

“DREJTUESIT E KLUBIT PO LUAJNË ME ZJARRIN PËR RANGNICK”/ Capello: Milan më keq se qeveria italiane

Delo.autor

Kampionati Botëror risjell në Tiranë zonën e preferuar të sportdashësve

Sadik.Autor

Aktrimi i Pepes është për çmim “Oscar”, legjenda angleze epik: Ai është ende një k.. (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment