Futboll Gossip Sport

OZIL KA KU TË NGUSHËLLOHET/ E fejuara: Jam gjithmonë krah teje… (FOTO)

Pas kritikave të shumta, kërcënimeve dhe ofendimeve, Mesut Ozil tha mjaft, duke u larguar nga përfaqësuesja e Gjermanisë. Në një letër të hapur ai shpjegoi se pas gjithçkaje kishte ndodhur gjatë dhe pas Kupës së Botës nuk kishte më dëshirë për të luajtur me “Pancerat”.

Ne Gjermani opinioni publik e ka të vështirë të jetë në krah të futbollistit turko-gjerman, por e fejuara e tij i del hapur në mbështetje.

“Do të jem gjithmonë kraj teje, ndihem krenare për ty dashuria ime,” – shkruan Amine Gulse në Instagram. Aktorja dhe modelja me origjinë turke.

Related posts

PO SHKËLQEN NË “EURO 2020″/ Xhevahiri i Italisë “tradhton” Juventus, tani Sassuolo kërkon 20 milionë më shumë

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Granada-Barcelona, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 1-0

Delo.autor

SUPERSFIDA/ MILANI kërkon pikët e para, ROMA e etur për të bër KEQ në “San Siro”

Isa.Autor

Leave a Comment