Futboll Seria A Sport

Ofertë BOMBASTIKE nga Manchester City për SUPER LOJTARIN e Juventusit

Manchester City po përgatit një ofertë marramendëse për të marr nga Juventus mesfushorin Miralem Pjaniç.

Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja britanike “Daily Mail”, sipas të cilës trajneri i kampionëve të Anglisë Pep Guardiola e do boshnjakun në skuadër dhe për këtë është i gatshëm të paguajë deri në 100 milionë Euro.

Pjaniç ka qenë një ndër lojtarët kryesorë të Juventus dhe njëkohësisht ai që mërrte përsipër goditjet e dënimit për bardhezinjtë, por tashmë ardhja e Ronaldos pritet që ta ndryshojë këtë gjë.

Related posts

MERKATO E BUJSHME/ 4 lojtarë për Pogba, Real Madrid tenton sërish të josh “djajtë e kuq”

Delo.autor

JO VETËM STRAKOSHA/ Tare nuk ndalet, sjell një tjetër SHQIPTAR tek Lacio

Isa.Autor

LIVERPOOL-PORTO/ “Të Kuqtë” luajnë për prestigj, portugezët kërkojnë me çdo kusht fitoren (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment