Futboll Sport

Plas humori në rrjet me fitoren e Rusisë ndaj Spanjës (FOTO)

Fitorja e Rusisë përballë Spanjës, është aq e pabesueshme por duket dhe po aq e pavërtetë, duke parë mënyrën se si është duke u zhvilluar ky kampionat botëror deri tani.

Pas kualifikimit të Rusisë, ka plasur gallata në rrjete sociale.

Shihni FOTO-t:

Related posts

ALLEGRI GATI TË RIKTHEHET NË PUNË/ Në Itali zbulojnë të ardhmen e ish-trajnerit të Juves

Delo.autor

Supersfida e ditës së sotme/ Formacionet e mundshme të takimit Partizani-Flamurtari

Isa.Autor

NDODH EDHE KJO/ Hiqej si lojtar i JUVENTUSIT, demaskohet 19-vjeçari nga…

Isa.Autor

Leave a Comment