Futboll La Liga Sport

Real Madridi kthen vëmendjen nga Hugo Lloris, ofron 60 milionë paund

Real Madridi mbetet në kërkim të një portieri të ri dhe po planifikon një lëvizje prej 60 milionë paundësh për yllin e Tottenhamit, Hugo Lloris, raporton “The Sun”. Ndërsa “Los Blancos” kërkojnë një pasardhës të Keylor Navas, ata kanë qenë shumë të lidhur me David de Gea dhe Thibaut Courtois.

Megjithatë, ata e kanë kthyer vëmendjen e tyre nga një tjetër portier i Premier League, me kapitenin e kombëtares franceze, fitues i Kupës së Botës së kësaj vere, zhvilluar në Rusi.

Related posts

Arsenali “tremb” Xhakën, blerja e re i merr numrin në fanellë

Sadik.Autor

ARRIHET MARRËVESHJA/ Manchester United bëhet me trajner të ri, ja kush i zë vendin Solskjaer

Delo.autor

Goli i Sefës vlen vetëm për statistika, Skënderbeu triumfon ndaj Lushnjës

Q.Autor

Leave a Comment