Futboll Sport

Torassa zbarkon në Vlorë, argjentinasi prezantohet nga zëdhënësi për shtyp: Prisni surpriza…

Agustin Torasa ka zbarkuar në Vlorë. Megjithatë ky nuk do të jetë lojtari i fundit që bashkohet me Flamurtarin, pasi kjo gjë është konfirmuar edhe nga zëdhëbësi për shtyp i kuqezinjve, Çimi Rama, i cili në një postim në rrjetet sociale ka një mesazh për të gjithë tifozët vlonjat.

“Vazhdojmë me surpriza të tjera. Për ata që kanë probleme me zemrën apo mbipeshën, ju lutemi të largoheni nga instagrami. Mirës se erdhe Torassa”, shkruan Rama.

Torassa është 29 vjeç dhe shihet si një përforcim shumë i rëndësishëm në radhët e lojtarëve të Ilir Dajës, të cilët do të jenë nën urdhërat e tij gjatë sezonit futbollistik 2018-2019-të.

Related posts

E ARDHMJA E MOURINHOS E PAQARTË/ Fabio Capello: Ai nuk i pranon kurrë gabimet, mund të rikthehet tek…

Delo.autor

Trajneri i Barcelonës jep deklaratë surprizë për Coutinhon

Q.Autor

FA CUP/ Rikthehen tek fitorja, “Topçinjtë” mposhtin Leeds

Delo.autor

Leave a Comment