Futboll Gossip Seria A Sport

“Çmendet” Elseid Hysaj/ Lojtari i Kombëtares “harron” Napolin dhe DËFREHET me…(FOTO)

Elseid Hysaj është duke i shijuar pushimet në maksimum. Në një postim në rrjetet sociale, Hysaj shieht së bashku me bashkëshorten e tij mbi një motorr uji.

“I çmendur”, shkruan Hysaj. Për lojtarin e Kombëtares këtë verë ka patur shumë aludime se mund të lrogohet këtë verë nga Napoli, por që në fakt deri më tani anësori do të qendrojë me ekipin që duke nisur nga sezoni i ardhshëm do të ketë në krye Carlo Ançelottin.

 

Related posts

WOLVES-MANCHESTER UNITED/ Pas një asist nga Varane, ylli Greenwood ndëshkon me një “PREDHË” (VIDEO)

Delo.autor

Tirana i largon, lojtarët janë ”yje” në vendin e tyre

Sadik.Autor

MONTELA NUK E HARRON MILANIN/ Mall kuqezi, çmendem për Higuainin

Isa.Autor

Leave a Comment