Champions League Futboll Sport

U ndal nga Kukësi/ Trajneri i Qarabag “qan” barazimin: Kukësit është vështirë t’i shënosh

Ndeshja mes Kukësit dhe Qarabag përfundoi me një barazim në shifrat e bardha dhe trajneri mik Gurban Gurbanov është shprehur se Kukësit është e vështirë t’i shënosh.

“Në këtë ndeshje është e vështirë për të gjetur një rezultat, pasi askush nuk donte të humbte, ishte një ndeshje shumë e vështirë dhe gjithçka do të luhet në duelin e kthimit, pasi aty do tëvendoset se kush do të kalojë më tej.

Do të luajmë me një sistem ndryshe nga sot, do të përgatisim një ndeshje që ta fitojmë. Kukësi ishte shumë e qendrueshme në fushë, ishte e vështirë të shënoje sot, por në ndeshjen e kthimit do të gjejmë mënyrën për të gjetur golin”.

Related posts

KORONAVIRUSI/ Maldini rrëfen ditët e “ferrit” me COVID-19: E keqja kaloi, tani jemi mirë (VIDEO)

Delo.autor

E PABESUESHME/ Newcastle bën një blerje rekord, ja çfarë ngjashmërie me filmin “Goal” (FOTO)

Delo.autor

SOLSKJAER KUNDËR MOURINHO/ Vendos kushte të tjera në merkaton e dimrit

Delo.autor

Leave a Comment