Futboll Seria A Sport

U transferua në Itali, Cristiano Ronaldo reagon për herë të parë

Cristiano Ronaldo pak ditë më parë është zyrtarizuar si një lojtar i skuadrës së Juventus dhe në ditën e hënë do të prezantohet si një lojtar bardhezi. Megjithatë deri pak përpara çastesh nuk kishte asnjë fjalë apo reagim nga portugezi.

Në një postim në rrjetet sociale Ronaldo ka zgjedhur të shpërndajë pak momente me fansat e tij, duke përshëndetur edhe ata italianë, që si duket kanë komentuar në statusin e portugezit.

“Italia, si jeni”? Këtko ishin fjalët e para të Ronaldos pas transferimit të tij në Itali, ndërkohë që në ditën e hënë në orën 18:30 do të prezantohet në Torino.

Related posts

MERKATOJA E BUJSHME/ Tottenham bëhet gati t’i rrëmbejë lojtarin më të kërkuar tek…

Delo.autor

PAS 6 MINUTASH LOJË/ De Bruyne shënon gol spektakolar nga një kënd i pamundur (VIDEO)

Delo.autor

SUSO SHKATËRRON PORTËN/ MILANI dyfishon rezultatin me Sassuolon (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment