Futboll Sport

Zbardhen protestat, Modriç i ankohet asistentit të arbitrit argjentinas: Penalltia nuk ishte…

Një moment i Luka Modriç, në tunelin e stadiumit të Luzhnikit para fillimit të pjesës së dytë, po qarkullon në internet, ku ylli kroat shihet teksa bisedon me asistentin e gjyqtarit Nestor Pitana, duke u ankuar për vendimet e tij.

“As penalltia nuk ishte, as faulli tek goli i parë nuk ishte” – i tha Modriç asistentin. Kroati po protestonte për këto dy raste kyç të lojës, që ndryshuan edhe fatet e finales.

Related posts

FLAMURTARI-TIRANA/ Pritet një duel ish-ësh dhe sikleti në Vlorë

Delo.autor

LIVE/ Mbyllet sfida Crystal Palace-Liverpool. Rezultati 1-2

Delo.autor

NDËRPRET PUSHIMET VERORE/ Sadiku nis stërvitje me ekipin e ri spanjoll… (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment