Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

SHËNON ME NJË GODITJE “FLUTURIMTHI”/ Shikoni super golin e Ansi Agollit në finalen e Konferencës (VIDEO)

Ansi Agolli ka shënuar një supergol, në finalen e Konferencës, ku skuadra e tij e re Nju Jork Kozmos ka mposhtur Bruklin Italians.

Shqiptari me një të djathtë fluturimithi, e ka çuar topin në rrjetë duke mos i lënë asnjë mundësi reagimi portierit kundërshtar.

Ishte një pasim nga e majta, të cilin 36-vjeçari  e shfrytëzoj në mënyrën më të mirë të mundshme. Fillim shumë i mbarë ky për Ansi Agollin, që e nis aventurën e tij të re me një trofe dhe një supër

gol.

WATCH. THIS. BEAUT. OF. A. GOAL.cc: Ansi Agolli

Gepostet von New York Cosmos am Mittwoch, 10. Juli 2019

Related posts

KUALIFIKIMI PËR FINALEN E “EUROPA LEAGUE”/ Ja vendimi që merr David Luiz

bora.autor

SIMULIM ALLA NEYMAR/ Futbollisti algjerian “pushton” rrjetin, ja episodi i turpshëm (VIDEO)

Delo.autor

FORMULA 3/ Aksident i tmerrshëm në garat me makina, piloti fluturon në ajër (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment