Futboll La Liga Sport

DUAN TITULLIN/ REALI kërkon me çdo kusht dy SUPER mesfushorë, ja emrat e tyre…

Me largimin e dy kroatëve, Mateo Kovacic drejt Chelsea dhe atë të bujshëm të Luka Modric drejt Inter, Real Madrid ka nevojë për mesfushorë në nivel ndërkombëtarë për të përforcuar ekipin në dispozicion të trajnerit të ri Julen Lopetegui.

Sipas “AS”, dy janë objektivat kryesorë: Thiago Alcantara dhe Miralem Pjanic. Spanjolli i Bayern Munich është i preferuari i Lopetegui që e ka stërvitur te kombëtarja dhe ai ka një vlerë për 60 milionë euro.

Më i shtrenjtë është Miralem Pjanic, për të cilin Juventus kërkon të paktën 80 milionë euro që ta lejojë të largohet.

Related posts

FOTO/ Gatusso e këshilloi të bënte dashuri, zbulohet e dashura bukuroshe e Cutrone-s

Q.Autor

LIVERPOOL-BAYERN MUNICH/ “Champions League”: Shaqiri përballet për herë të parë me ish-klubin e tij (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Mashtronte sikur ishte lojtar i PSG-së, si francezi arriti të shkonte në provë me skuadrat e njohura

Delo.autor

Leave a Comment