Futboll Sport

Isli HIDI “tremb” rivalët: TEUTA “kockë e fortë” për çdo kundërshtar

Portieri i Teutës, Isli Hidi në një prononcim për Supersport është shprehur se skuadra është gati dhe do të jetë e fortë për çdo kundërshtar, pasi në ekip janë lojtar të rinj dhe me eksperiencë, gjë që i bën të futen në çdo ndeshje për ta fituar atë.

“Kemi bërë një fzë shumë të mirë. Ekipi sa vjen dhe po konsolidohet. Kemi lojtar me eksperiencë. Ekipi ka ardhur në formën më të mirë dhe uroj që të japim më të mirën. Ne jemi të gatshëm për çdo ndeshje, do futemi në fushë për të fituar.

Do futemi për të dhënë maksimumin dhe pastaj rezultatet do të flasin. Pas 8 viteve jashtë Shqipërisë, për muna është një emocion, por edhe Teuta do të jetë një “kockë” e fortë për çdo kundërshtar”.

Related posts

PËRPLAS KUNDËRSHTARIN PËRTOKË/ Melo vazhdon të jetë i njëjtë edhe në Brazil (VIDEO)

Delo.autor

I KANË MBARUAR “BATERITË”/ Matuidi dëshiron të arratiset për një javë sepse…

Isa.Autor

ËSHTË PËRMENDUR SI ZËVENDËSUESI I TUCHEL/ PSG heq dorë nga Massimiliano Allegri, ja dy arsyet…

Delo.autor

Leave a Comment