Champions League Futboll Sport

Kukësi luan ndeshjen e “jetës”, verilndorët në vëmendjen e mediave të huaja (FOTO)

Kukësi sonte në mbrëmje do të luajë ndeshjen e kthimit në raundim eleminator përballë Qarabag. Në takimin e parë në “Loro Boriçi” të Shkodrës gjithçka është mbyllu me rezultatin 0-0. Tuttomercatoweb bën një pasqyrim të përgjithshëm në ndeshjet e Champions që luhen mbrëmjen e sotme, kështu që pjesë e listët është edhe Kukësi.

Mjafton vetëm një barazim 1-1 dhe të besuarit e Armando Cungut kalojnë me gol në fushën kundërshtare. Skuadra është e plotë dhe të shohim se kush do të kalojë në raundin tjetër, apo gjthçka do të zgjidhet me 90 minuta apo do të shkojë në shtesë.