Futboll Ndeshjet Live Sport

NAPOLI-MILAN/ Miqtë shumë shpejt në avantazh, Bonaventura hap serinë e golave (VIDEO)

Vjen goli shumë shpejt në “San Paolo”. Janë miqtë që shënojnë të parët me anë të Xhakomo Bonaventurës.

Napoli-Milan 0-1

GOL: Bonaventura 15′

 

Related posts

Xhaka zhgënjen fansat e Arsenal, vërshojnë kritikat ndaj tij në Twitter

Q.Autor

111-VJETORI I INTERIT/ Presidenti i klubit “Zikaltër” mesazh: Të bazohemi tek respekti dhe bashkimi, për të qenë…

Delo.autor

PRITET TË RIKTHEHET NË STOL/ Ja skuadra që Antonio Conte merr drejtimin në verë

Delo.autor

Leave a Comment