Futboll Sport

VIDEO/ Goli i parë në Seria A, Manaj tund rrjetën me Specian

Rei Manaj po kalon një moment të mirë në Itali. Sulmuesi shënoi golin e parë në ndeshjen ndaj Sasuolos.

Pas nisjes me vështirësi të kampionatit, Manaj ka zhvilluar disa paraqitje të mira dhe po fiton besimin e trajnerit, i cili po e aktivizon më shpesh lojtarin. Për shqiptarin ky ishte goli i parë në Seria A për këtë sezon.

VIDEO

Related posts

“KA PRISHUR GJITHÇKA”/ “Shpërthen” Lotito: Ky copë m*ti, ky është i “çmendur”! (VIDEO)

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ La Liga kthehet më 11 qershor, luhet pa ndërprerje për 39 ditë me radhë

Delo.autor

SHITJA E VLLAZNISË/ Zhbllokohet procesi dhe shpallja e pronarit të ri të klubit

Delo.autor

Leave a Comment