Futboll Gossip Sport

NUDO DHE SENSUALE/ “KAFSHON” Wanda Nara: “Nuk jam peshkaqen… por kritikoj Icardin”

Të shtunën, brënda rubrikës ‘Fuorigioco’ të gazetës sportive më të madhe italiane ‘La Gazzetta dello Sport’ është paralajmëruar se do të publikohet intervista e plotë e menaxheres dhe bashkëshortes së sulmuesit të Inter, Mauro Icardi, e famshmja Wanda Nara.

Në prag të debutimit të saj si bashkëprezantuese e emisionit “Tiki Taka” që do të nisë trasmetimin në kanalin “Italia 1”, Wanda e njohur jo aq shumë për punën e saj si menaxhere, se sa për format e saj ekstravagante dhe fotot eksituese që publikon pa asnjë rezervë në rrjetet sociale, ka folur në këtë intervistë për karrierën e saj, teksa ndër të tjera ka deklaruar: “Nuk jam peshkaqen… Jam e përulur, normale dhe e mirë! Në televizion jam e suksesshme, nuk më mungon as grinta për të kritikuar Mauron”.

Related posts

EURO 2020/ Ndeshje e “çmendur”, Muriqi realizon për Kosovën nga pika e bardhë. Ja goli (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Ajax kundër Juventus, dikur i mori Champions League (FOTO)

bora.autor

Ç’punë ka Pato në ligën kineze? Shikoni çfarë goli bën (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment