Futboll Gossip Sport

SANDER “ngre” temperaturat/ Xhinse dhe TOPLESS, kështu shfaqet e dashura e…(FOTO)

Michelly Sander, e dashura e Andrea Petagnas është rikthyer në mediat sociale tejet provokuese. Modelja braziliane ka publikuar nj foto gjysmë-nudo në profilin e saj në “Instagram”, ku shihet tepër provokuese. E veshur me një palë xhinse, ndërsa lart ka mbuluar një pjesë të gjoksit me duar. Mirëpo, nuk i lë vend shumë imagjinatës, pasi format e saj duken.

Bukuroshja i ka befasuar 111 mijë ndjekësit e saj, të cilët nuk kanë nguruar të komentojnë. Megjithatë, ajo duket gjithnjë seksi dhe tërheqëse. Ndaj, nuk i shpëton medias.

Noi.

A post shared by MICHELLY SANDER ✟☪ (@miisander) on

Related posts

GRANIT XHAKA GJITHNJË E MË LARG ARSENAL/ Postimi i fundit i mesfushorit shqiptar “çmend” tifozët (FOTO)

Delo.autor

E QUANIN DËSHTAK/ ROMERO: “MARTIAL ka kontroll mbi topin, po aq mirë sa…”

Isa.Autor

ATLETICO MADRID-JUVENTUS/ “Vendasit” kalon në epërsi, shënon Gimenez

Delo.autor

Leave a Comment