Futboll Seria A Sport

SHOKOHET MILANI/ SULMUESI kuqezi ka arritur AKORDIN me klubin MADRILEN

Ndërkohë që Milani është duke prezantuar zyrtarisht legjendën e tyre të rikthyer, Paolo Maldinin në rolin e Drejtorit të Zhvillimit Strategjik, Nikola Kaliniç ndodhet në Madrid. Sulmuesi i ekipit italian duket se e shikon të ardhmen e tij larg ekipit nga Milano.

Tashmë kroati do që të nisë një aventurë të re në Spanjë ku interes për të ka shfaqur Atletiko e Madridit. Sipas Xhanluka di Marcios çdo gjë është arritur mes klubeve dhe tashmë pritet vetëm zyrtarizimi që do të vijë në orët e ardhshme.

Related posts

MILAN-LAZIO/ Kundërsulm vrastar, Correa shtang “Kuqezinjtë” e Piolit (VIDEO)

Delo.autor

BOMBERI SUEDEZ/ Ibrahimoviç: Le të më thonë arrogant, jam më i miri

Isa.Autor

VIDEO/ Inter shënon me shpejtësi ndaj Bolognas, Eder autor i golit

Q.Autor

Leave a Comment