Bundesliga Futboll Sport

SUPERGOL/ VIDAL shënon një gol që se ka shënuar as MESSI dhe RONALDO

Arturo Vidal është padyshim emri më i “nxehtë” i merkatos momentalisht. Mesfushori kilian ka arritur një marrveshjë me Barcelonën ku do të luaj për 3 sezonet e ardhshme.

Në stërvitjn e fundit me ekipin e bajernit ish lojtari i Juventusit ka arritur të realizoj një gol fantastik. Realizimi ishte mahnitës diuke shëniar me finte nga këndorja.

Për të kuptuar më mirë magjinë e Vidal shikoni videon:

https://www.facebook.com/bastarenacom/videos/2219627158079839/?t=1

Related posts

SUPERSFIDA E NORMALËVE/ Pa MESSIN dhe RONALDO, por El Clasico mbetet magjike

Isa.Autor

Katastrofë për Barçën/ Dëmtim i rëndë, ja sa do mungojë Iniesta

Q.Autor

LUFTA PËR “KËPUCËN E ARTË”/ Leo Messi iu “tregon targën” Mbappe dhe Salah (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment