Futboll Premier League Sport

SUPERSFIDA/ Arsenal-Man City, shënohet një gol i RRALLË (VIDEO)

Manchester City ka arritur që të dyfishojë epërsinë ndaj Arsenalit në 2-0, me golin e shënuar nga Bernardo Silva në min e 64.

Për më shumë shikoni videon.

 

 

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ KASTRIOTIT/ Trajneri Ahmataj: Gjërat bëhen të vështira, ndoshta energjitë tona…

Delo.autor

PAMJET/ Momente drithëruese në stadium, ish-fubollisti i Çelsit që humbi jetën në Turqi nderohet mes lotësh dhe duartrokitjesh

F.autor

City me mentalitet kampioni, fiton ndaj WBA

Q.Autor

Leave a Comment