Futboll Ndeshjet Live Sport

BARCELONA NË AVANTAZH/ Zbret “Alieni” në fushë, shikoni “perlën” Messit (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Gironës. Golin e ka realizuar Leo Messi në minutën e 19’.

Për më shumë shikoni videon.

Related posts

BARAZUAN NË DUELIN NDAJ NICES/ PSG fiton penallti, shikoni gjuajtjen e Neymarit (VIDEO)

Delo.autor

E ardhmja e Robben dhe Ribery te Bayerni, në pikëpyetje

Q.Autor

LOJTARI PREMTUES/ Dëmtimi e mbajti jashtë fushe, Panucci i jep kurajo futbollistit kuqezi

Isa.Autor

Leave a Comment