Futboll Sport

RENDITJA/ Kukësi dhe Partizani në ndjekje të Skënderbeut, Luftëtari e bën sefte (FOTO)

Kukësi-Kamza ishte sfida përmbyllëse e javës së pestë, e cila prodhoi në total prodhoi 11 gola. Skuadra e Armando Cungut me fitoren e sotme u ngjit në kuotën e 10 pikëve po aq sa Partizani i vendit të tretë.

Një javë pozitive edhe për Luftëtarin që mori pikët e para në këtë kampionat, ndërkohë që Flamurtari ka pësuar një rënie të lirë, duke u pozicionuar në vendin e pestë me 7 pikë. Një garë e fortë për kreun e renditjes, ku Skënderbeu kryeson në kuotën e 11 pikëve.

 

Related posts

Akuzat për fushën e rënduar/ Trajneri spanjoll: Mos ju dukemi gjë si FERMERË?

Isa.Autor

SHIHET NË TRE VËNDET E PARA NË SUPERIORE/ 18 vite më vonë, në Ballsh ndihet… Europa

Delo.autor

Çuditë e Arsenal-PSG/ Ozil firmos kartonin e verdhë, monedha zëvendësohet me një kartë krediti

Isa.Autor

Leave a Comment