Futboll Sport

E BUJSHME/ Arrestohet ish-sulmuesi i ARSENALIT, i theu nofullën një taksisti

icklas Bendtner është arrestuar në Kopenhagë, pasi ka rrahur një taksist.

Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Rosenborgut, Niklas Bendtner, është arrestuar në Kopenhagë, pasi akuzohet për sulm ndaj një taksisti.

Sulmi raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme.

“Mund të konfirmoj se ka pasur një sulm serioz në njërin nga shoferët tanë”, ka deklaruar menaxheri i “DanTaxi”.

“Shoferi aktualisht gjendet në sallën e operacioneve, me nofullën e thyer”.

Related posts

Sacchi: Napoli dhe Juve janë të barabarta, Sarri nuk duhet të ankohet

Q.Autor

EUROPA LEAGUE/ Triumf Anglez, Roma mban lart nderin e Italisë, Villarreal atë të Spanjës

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Barcelona-Inter. Nis pjesa e dytë

Delo.autor

Leave a Comment