Futboll Ndeshjet Live Sport

LIVE/ KATEGORIA E PARË: Emocione në 9 qytete, spektatorët presin surpriza dhe spektakël

Siç u lajmërua më parë, sot luhen 9 sfida të javës së katërt të Kategorisë së Parë. “AlpeNews.al” do të raportojë minutë pas minutë rezultatet e takimeve nga Tirana në Lushnje.

Grupi A

Dinamo-Erzeni

Besëlidhja-Vllaznia

Korabi-Vora

Burreli-Shënkolli

Velecciku-Iliria

Grupi B

Pogradeci-Egnatia

Tomori-Oriku

Elbasani-Apolonia

Lushnja-Turbina

Related posts

Arsenal 0-0 Atletico Madrid, statistikat në pjesën e parë

Sadik.Autor

Paul Ince: Liverpool ende s’ka skuadër për të fituar Premier Leaguen

Sadik.Autor

Esmeralda Tuci: Gati për debutimin në Europa League, synojmë kualifikimin

Sadik.Autor

Leave a Comment