Futboll Sport

Më të mirët pa kontratë/ Ja 11-shja e lojtarëve që do “çmendin” klubet vitin e ardhshëm

Ndërkohë që ka pak ditë që është mbyllur merkatoja e verës, të gjitha klubet po mendojnë për sezonin e ardhshëm, flasim këtu si për afrim ashtu dhe për largime lojtarësh. Në fund të vitit 2019, janë disa lojtarë të rëndësishëm të cilëve iu përfundon kontrata.

“Çorriere dello Sport” ka ndërtuar një formacion me 11-të të futbollistë që vitin e ardhshëm do të jenë të lirë, gjithmonë nëse nuk rinovojnë me skuadrat e tyre.

De Gea, Alderweireld, Godin, Evra; Ramsey, Fabregas, Rabiot, Brahimi; Di Maria, Balotelli, Martial;

Related posts

LARGIMI I ALBAN HOXHËS/ Reagon kapiteni i Partizanit: Ja e vërteta…

Delo.autor

“FITORE E RËNDËSISHME NDAJ LAÇIT”/Trajneri Duro: Kur isha te Partizani i bëja thirrje Federatës për…

Delo.autor

RRËFEHET MALDINI/ Ja si shkon MILANI në Champions, derbi me INTERIN duhet…

Isa.Autor

Leave a Comment