Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Wolves-Manchester United. Rezultati 0-1

Tifozët e Manchester Unitedit duhet të presin për debutimin e dytë të Cristiano Ronaldos, por ata do t’i shohin Raphael Varanen dhe Jadon Sanchon titullarë kundër Wolves në takimin e sotëm në Premierligë.

Unitedi e viziton Molineux Stadium për t’u përballur me Wolves në orën 17:30.

Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer e nisi mbarë sezonin e ri në Premierligë duke e mposhtur 5:1 Leedsin. Unitedi e përjetoi një barazim zhgënjyes 1:1 me Southamptonin javën e kaluar. Djajtë e kuq dëshirojnë te rikthehen te fitorja dhe do të mbështeten te blerjet e reja, siç janë Varane dhe Sancho.

 

LIVE/ Wolves – Manchester United 0-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 80/ Manchester United kalon në avantazh me golin e shënuar nga Mason Greenwood.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

Shin Tae-yong: Ja taktika e Koresë së Jugut për të ngatërruar Suedinë

Sadik.Autor

Bonucci: Krenar që jam kapiten, Balotelli ka ndryshuar!

Sadik.Autor

PO BËHET VIRALE/ Sfida e re e Haaland i tërbon të gjithë, talenti i Dortmundit tregon pse është më i miri (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment