Futboll Premier League Sport

PËRFLITET SI ZËVËNDUES I MOURINHOS/ Zidane: Ja kur do rikthehem në pankinë

Pasi fitoi gjithçka në dy vjet me Real Madridin, trajneri francez, Zinedine Zidane vendosi të shkëputej për pak kohë nga futbolli.

Gjithsesi tani duket se i mungon dhe po planifikon rikthimin e bujshëm.

Në një prononcim për mediat spanjolle, ka shtuar edhe më shumë zërat se është pranë rikthimit në pankinë, duke konfirmuar se së shpejti do të dëgjohen të reja rreth emrit të tij.

Zidane shprehet: Me siguri që brenda një kohe të shkurtër do të kthehem të trajnoj, pasi është ajo që më pëlqen dhe kam bërë gjithë jetën time”.

Momentalisht, Zidane po përflitet si zëvendësuesi më i mundshëm i Zhoze Murinjos në pankinën e Mançester Junajtid.

Related posts

Argjentina jashtë Kupës së Botës? Ja të gjithë skenarët e mundshëm

Isa.Autor

GJIMSHITI TITULLAR NDAJ AJAX/ Trajneri Gasperini: Është model

Delo.autor

NBA/ Lakers “bie” në Memphis, Westbrook “nderon” Rockets

Delo.autor

Leave a Comment