Futboll Sport

SIFDA ELIMINATORE NDAJ “SHPRESAVE”/ Flet Kapiteni Suchy: Në Kosovë kemi ardhur për…

Kapiteni i Çekisë, Marek Suchy tha se skuadra e tij do të tentojë fitoren në përballjen ndaj Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Në një deklaratë për mediat, Suchy tha se Çekia duhet të jetë e kujdesshme pasi kundërshtari ka sulm të rrezikshëm.

“Presim që ta zhvillojmë një lojë ashtu siç dëshirojmë dhe mos të ndikohemi nga asgjë. Secila ndeshje është shumë e rëndësishme. Ne kemi ardhur për fitore dhe duam fitore”, ka thënë Marek Suchy.

“Kosova ka një sulm shumë cilësor dhe duhet të jemi te kujdesshëm pasi mund të na ndëshkojnë”, shtoi Marek Suchy.

Related posts

BARCELONA-BAYERN MUNICH/ Presidenti Rummenigge: Ky lojtar ndal pa problem “Pleshtin”!

Delo.autor

KAMPION I MADH/ TORRES fiton respektin e të gjithëve, shikoni gjestin FANTASTIK të spanjollit

Isa.Autor

MBROJTJA NË EMERGJENCË TEK MANCHESTER CITY/ Guardiola dëshiron lojtarin e Benfikës (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment