Futboll Sport

TRONDITET FUTBOLLI FRANCEZ/ Talenti 19-vjeçar vritet me breshëri kallashnikovi

Një lajm shumë i hidhur ka marrë ditën e djeshme skuadra e Saint-Erienne ku raportohet se lojtari Ëillim Gomis është qëlluar për vdekje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në La Sejne-sur-Mer në jug të Francës, dhe nga të shtënat me breshëri kallashnikovi ka mbetur i vdekur 19-vjeçari Gomis.

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes së djeshme ndërsa raportohet edhe për një 14-vjeçari i cili ka mbetur i vdekur në vend. Policia është duke punuar për të kapur autorin, ndërsa lajmi është bërë i ditur nga mediat franceze.

 

Related posts

NA LA PA FRYMË/ Interi zbukurohet, por vëmendja ka shqetësuar MOTRËN SEKSI të Gabigol (FOTO)

Isa.Autor

NGA KAMARIERJA TEK VAJZA QË I SHËTISTE QENTË/ Jeta e shthurur e yllit të Realit, që po i kushton shtrenjtë

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Shpallet “Lojtari i Vitit” në Premier League…

Delo.autor

Leave a Comment