Futboll Sport

ZYRTARE/ Merr fund dilema: Shpëtim DURO prezantohet te skuadra kampione

Drita në këtë fillim kampionati po kalon një moment aspak të mirë dhe menjërerë është emëruar trajneri i ri. Bëhet fjalë për teknikun Shpëtim Duro, i cili në vazhdim do të jetë drejtues i kampionëve të Kosovës.

Lajmi është bërë i ditur nga skuadra e Dritës në një postim në rrjetin social “Facebook”. Kujtojmë që Duro në të shkuarën ka qenë trajneri i skuadrave shqiptare si Skënderbeu, Flamurtari, Partizani, apo Vllaznia.

Related posts

Barazohen shifrat në Romë, Dzeko shënon golin e dytë ndaj Liverpolit

Sadik.Autor

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes, midis Skënderbeut dhe Flamurtarit

Sadik.Autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Gafa e tij i kushtoi finalen Bayern-it, Ulreich u kërkon falje tifozëve

Sadik.Autor

Leave a Comment