Futboll La Liga Sport

40 MILION EURO/ Inter dhe Napoli në luftë për mesfushorin e Barcelona-s

Sipas gazetës spanjolle Mundo Deportivo, Inter dhe Napoli janë të interesuar për shërbimet e Denis Suarez.

Mesfushori 24-vjeçar aktualisht luan te FC Barcelona dhe së fundmi është duke u rikuperuar nga një dëmtim i gjatë.

Edhe në merkaton e verës klubet italiane janë munduar të blejnë lojtarin spanjoll.

Shuma që kërkon Barça për të është rreth 40 mln euro, që për klubet e Serie A normalisht që është shumë e lartë.

Por në dimër thuhet se Barcelona mund t’i ulë pretendimet e saj duke parë se lojtari nuk bën pjesën në planet e Valverde-s.

Related posts

U TRANSFERUA TEK REALI/ TIFOZËT e Atleticos TËRBOHEN me tradhtarin COURTOIS

Isa.Autor

Ka një lumë ofertash për të, Monchi sqaron situatën e Alisson

Q.Autor

VOLEJBOLL/ Ja 4 skuadrat gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë për femra

Delo.autor

Leave a Comment