Futboll Gossip Sport

ÇIFTI PERFEKT/ Nicklas Bendtner e gjen frymëzimin tek e fejuara BOMBASTIKE (FOTO)

Nicklas Bendtner, ish-futbollist i Arsenalit dhe Juventusit, është gati për të dhënë maksimumin në dy muajt e ardhshëm me Rosenborgun. Sulmuesi 30-vjeçar danez ka ndarë me fansat e tij disa foto të realizuara në Cannes së bashku me të fejuarën e tij seksi, Philine Roepstorff. “Po karikoj bateritë, na presim dy muaj emocionues, ja pse unë luaj futboll”, – shkruante Bentdner në Instagram. Sigurisht që frymëzimi tij është bukuroshja Philine.

Related posts

PLAS SKANDALI/ “Me Man United s’luaja sepse NUK BËRA SEKS me vajzën e trajnerit”

Isa.Autor

KONTRATË DERI MË 2022/ Barcelona “blindon” yllin Ansu Fati, ja klauzola e tij…

Delo.autor

LIVE/ Mbyllet ndeshja Ibiza-Barcelona. Rezultati 1-2

Delo.autor

Leave a Comment