Futboll Kategoria Superiore Sport

TIRANA PUBLIKON ÇMIMET/ Ja sa kushtojnë biletat për sfidën ndaj “Korçarëve”

Nuk ka më dyshime. Supersfida e javës mes Tiranës dhe Skënderbeut do të zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania”. Lajmi është konfirmuar së fundmi nga klubi bardhe, i cili ka njoftuar gjithashtu se nga sot ka nisur shitja e biletave tek dyqani i “FSHF”-së, pranë ambasadës amerikane.

Tifozeria bardheblu ka në dispozicion tribunën qendrore (W), tribunën karshi (E) dhe tribunën mbas portës nga ana e qytetit ( N ). Tifozeria mike do të ketë në dispozicionin tribunën nga liqeni (V). Për sa i përket çmimeve, bileta më e lirë kushton 500 lekë të reja, ndërkohë që më e shtrenjta kushton 3000 lekë të reja.

BILETAT-AIR-ALBANIA-1536x1536

NJOFTIMI I KLUBIT: 

Ka nisur sot shitja e biletave tek dyqani “FSHF”, për ndeshjen e rradhës KF Tirana – KF Skënderbeu, ndërkohë nga nesër nis shitja në pikat e tjera.

Pikat e shitjes:

1. Biletaria “Selman Stërmasi” 09:00-19:00
2. Dyqani FSHF tek “Rruga Elbasani” 10:00-18:00
3. Biletaria në krah të Neptun “9 Katëshet”
4. Ish-Fusha Aviacionit godina 14-15 “All in One”
5. Online https://ebileta.al

➡️ Tifozeria bardheblu ka në dispozicion tribunën qëndrore (W), tribunën karshi (E) dhe tribunën mbas portës nga ana e qytetit ( N ). Tifozeria mike do të ketë në dispozicionin tribunën nga liqeni (V).

🔵 Shënim: Të gjithë personat e pajisur me abone sezonale do të kontaktohen nga klubi për paisjen me biletë në sektorin ku kanë abonenë.

Related posts

Babai i Xhakës: Zviceranët e dinë ç’është SHQIPONJA për SHQIPTARËT, pikë të dobët nga djemtë kam…

Isa.Autor

Ish-trajneri i Manchester City, kandidati kryesor për stolin e West Ham…

Sadik.Autor

Numancia – Real Madrid, njihuni me formacionet e mundshme (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment