Futboll La Liga Sport

Grizman në pritje për t’u bërë BABA/ Ja si e zbulon gjininë e fëmijës francezi (VIDEO)

Francezi duket se nuk ka qenë në dijeni nëse fëmija i ardhshëm do të jetë djalë apo vajzë. E dashura dhe shoqëria e tij kanë zgjedhur një mënyrë interesante për ti dhënë përgjigjen yllit të Atletiko Madridit.

Francezi ka pasur si detyrë që të godasë një tabelë me top dhe më pas rënia e tabelës do të sillte ngritjen e tullumbaceve me ngjyrën bojë-qielli që tregonin se fëmija i ardhshëm i sulmuesit do të jetë një djalë.

Related posts

DUELI “TITANËSH” QË E PRESIN TË GJITHË/ Wilder konfirmon: “Beteja” e madhe me Joshuan do të ndodhë…

Delo.autor

Rrëfehet MESSI: Më mungojnë XAVI e INIESTA, ja çfarë do bëj edhe pa ta…

Isa.Autor

“DO MË VRASIN PËR KËTË QË PO TREGOJ”/ Vanda Nara ZBULON si Interi donte t’ia SHISTE Ikardin Juves (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment