Futboll Seria A Sport

HANDANOVIC NUK BIND/ INTERI po kërkon portier, pas Areolës pëlqehet edhe…

E ardhmja e Simone Scuffet mund të jetë te Interi. Zikaltrit janë vënë në kërkim të një portieri dhe 22-vjeçari i Udineses ka kohë që ndiqet nga drejtuesit e Interit.

Por Scuffet nuk është portieri i vetëm që ekipi i drejtuar nga Spalletti ka piketuar për të ardhmen, pasi Areola po vëzhgohet me shumë kujdes nga ekipi italian.

Gjithsesi portieri i Paris Saint Germain vështirë se mund të largohet nga parizenët në janar, por gjatë merkatos së verës mundësia e një kalimi në “San Siro” nuk mungon.

Related posts

Kairo: Belotti nuk largohet nga Torino

Sadik.Autor

“SUPER MARIO” DREJT LARGIMIT NGA SERIE A/ Balotelli e mbyll aventurën tek Brescia, Raiola i gjen ekipin e ri

Delo.autor

Mbappe 11 vjeç, tenton një gol olimpik. Reagimi i shokut e lë pa fjalë… (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment