Gossip Sport

“ME DASHURINË E JETËS TIME”/ Icardi dhe Wanda Nara më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin (VIDEO)

Ikardi dhe Uanda duket se i kanë zgjidhur problemet me njëri tjetrin dhe janë rikthyer jetës normale. Bukuroshja poston së fundmi shumë video dhe foto së bashku me sulmuesin.

Videoja e fundit ka ngazëllyer fansat e çiftit. Në të duket Uanda e përqafuar  me Ikardin, sikur asgjë s’ka ndodhur dhe më të lumtur se kurrë.

“Me dashurinë e jetës time”, thuhej në postimin e Uandës.

Duket se telenovelat janë lënë pas dhe të dy po shijojnë dashurinë mes njëri tjetrit.

Related posts

ÇËSHTJA “SUAREZ”/ Federata Italiane e Futbollit, presion Juves: E gjitha do të shqyrtohet nga…

Delo.autor

TRAGJEDIA E PËRPLASJES SË AVIONIT/ Leisteri vendos të mos UDHËTOI me…

Isa.Autor

Poul Pogba bën deklaratën TRONDITËSE: Ky do të jetë Botërori im i ….

Isa.Autor

Leave a Comment