Futboll Seria A Sport

HARRONI RONALDON/ GOLIN E VITIT e shënon “PLAKUSHI” i JUVENTUSIT (VIDEO)

Të stërvitesh çdo ditë me Cristiano Ronaldon do të thotë të mësosh diçka prej tij. Shiko çfarë goli ka shënuar ndrea Barzagli, që në moshën 37-vjeçare, ka kuptuar se mund të bëjë edhe sulmuesin. Një gjysmëroveshatë perfekte, që e bën Douglas Costan të vendosë duart në kokë. Por jo vetëm Barzagli, duket se CR7 është inspirim për të gjithë bardhezinjtë, që provojnë të shënojnë me kokë, takë, thembër…, gjithçka sipas stilit “Ronaldo”.

Related posts

PAS ELIMINIMIT NGA “AUDI CUP”/ Zidane befason: Vetëm për ketë kemi nevojë…

Delo.autor

“KATALANASIT” DHE ATLETICO E DUAN NË KLUB/ Chelsea refuzon për yllin e ekipit ofertën prej…

Delo.autor

BEHRAMI PLAS BOMBËN/ XHAKA dhe SHAQIRI donin të LININ Zvicrën, por I NDALA unë

Isa.Autor

Leave a Comment