Futboll Ndeshjet Live Sport

SHËNOHET GOLI I PARË/ BENZEMA rikthehet tek goli pas 1000 minutave (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Real Madrid- Viktoria Plzen

Ka shënuar në minutën e 11’të Karim Bezema, pas 1000 minutave lojë.

Related posts

MILANI PA FRENA/ SUSO-HIGUAIN dhurojnë spektakël në “San Siro” (VIDEO)

Isa.Autor

Kosova kryen stërvitjen e parë, 17 lojtarë nën urdhrat e trajnerit Challandes

Sadik.Autor

DERBI LË ME PASOJA STADIUMIN “AIR ALBANIA”/ 66 stola të dëmtuar, FSHF referon ngjarjen në polici dhe kërkon…

Delo.autor

Leave a Comment