• Home
  • Futboll
  • “Murgesha e pavarur” thumbon REALIN: Aktivizova njoftimet për GOLAT, por NUK PO PUNON…
Futboll La Liga Sport

“Murgesha e pavarur” thumbon REALIN: Aktivizova njoftimet për GOLAT, por NUK PO PUNON…

Nga njëra anë është murgeshë, nga ana tjetër kur vjen fjala te futbolli kthehet në një “murgeshë të pavarur”. Luçia Karam është një tifoze e flaktë e Barcelonës dhe një person mjaft i njohur në Katalonjë. Ajo një mbështetëse e madhe e idesë për pavarësinë e këtij rajoni.

Ndërsa ajo njihet mirë jo vetëm nga fansat e Barcelonës, por edhe nga ata të Realit të Madridit. Shpeshherë motër Luçia i ngacmon fansat e Realit dhe e thumbon mjaft këtë skuadër. Ndërsa së fundmi në rrjetin “Tëitter” ajo ka shkruar: “Përshëndetje, dikush që kupton nga celularët të më ndihmojë. Aktivizova në celular njoftime kur të bëjë gol Reali, por nuk po punon. Nuk ka asnjë mënyrë për ta rregulluar. Me humor.”

fdufddf

Related posts

Mino Raiola i ofron një lojtar të PSG-së Barcelonës

Sadik.Autor

Napoli fiton edhe ndaj Beneventos, vazhdon kryesimin në Serie A

Q.Autor

VIDEO/ VAR nuk po pëlqehet, mund të hiqet vitin tjetër

Q.Autor

Leave a Comment