Futboll Gossip Sport

“NA LA PA MEND”/ Modelja SEKSI “TËRBON” fansat në Instagram (FOTO)

Fotot e saj kthehen në mënyrë ciklike për t’iu dhënë një ‘goditje’ tifozëve në gjysmën e Europës. Bukuroshja Bianca Gascoigne ka vendosur faktikisht që të jetë e matur në profilin e saj në Instagram ku bën publikime ‘goditëse’ përditë. Kujojmë që modelja seksi ështe e lidhur shumë me eventet sportivet ku nuk nguron ti ndjeki ato. Po ashtu është e aftë që të tërheq një numër të madh ‘like’-sh brenda pak minutash. Nuk e besoni? Shihni fotot!

Related posts

LIVE/ Teuta-Flamurtari: Gola dhe luftë sportive, mbyllet pjesa e parë në “Niko Dovana” (VIDEO)

Delo.autor

SYNON PËRFORCIME NË MERKATO/ “Bardheblutë” kërkojnë të “rrëmbejnë” dy lojtarët e Skënderbeut…

Delo.autor

Simeone: E pashë finalen nga tribunat, ishte diçka e trishtueshme

Sadik.Autor

Leave a Comment