Futboll Seria A Sport

“Paparaci” shpërthen “live” ndaj bashkëshortes së TOTTIT: Ai iu tradhtoi 1 muaj para se… (VIDEO)

Episodi  i mbrëmshëm i “Grande Fratelo Vip” në Italia mor disi ngjyra futbolli, pasi pate debate midis Fabricio Koronës dhe bashkëshortes së ish-kapitenit të Romës, Françesko Toti, Ilari Blasi. Fabricio ishte i pari që ngacmoi Blasin duke i thënë: “Ai iu tradhtoi një muaj para martesës, dhe nuk e shkruajti në autobiografi” ndërsa Blasi që replikon i kthehet me ironi: “Ti tregon histori që i trazon me lugë sikur të jesh një kuzhënjer”.

82917_ppl

Por tonet e larta vazhdon kur Blasi i thotë Fabricios: “A e mban mend atë që më keni bërë 13 vite më parë, ju luani me ndjenjat”. Korona si “paparac” kishte shkruar se Toti e kishte tradhtuar bashkëshorten e tij, Blasi me Flavia Venton të cilët Toti e ka mohuar kategorikisht. Ndërsa Fabricio duke qëndruar i qetë i kthehet duke i thënë: “Ti e detyrove që të martohej me ty duke i thënë se ishte shtatzënë”. Ndërsa më vonë Korona shkruan në Instagram: “Bëhuni gati, tani unë do të lejoj ferrin që të tregojë të vërtetën time, unë do t’iu shkatërroj”. Ndërsa këto akuza të bëra edhe më parë janë mohuar kategorikisht nga Françesko Toti.

Related posts

MERKATO E JANARIT/ Trajneri Pirlo gjen dhe sulmuesin e ri, Juventus do lojtarin e Serie A…

Delo.autor

Brazili sfidon Belgjikën/ Shoku i Neymarit s’ka formulë për të ndalur brazilianin

Isa.Autor

SUPERIORJA ËSHTË SHUMË AFËR/ Klubi i Kategorisë së Parë me stadium modern (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment