Futboll Shqipëri Sport

Partizani-Teuta/ Formacionet: Hebaj rikthehet titullar, Shkëmbi nuk ndryshon skuadrën fituese

Teuta do të luajë një ndeshje të vështirë përballë skuadrës së Partizanit ku të dy trajnerët kërkojnë që të marrin maksimumin nga kjo sfidë. Të dyja skuadrat vijnë nga rezultate të mira nga java e kaluar. Partizani fitoi derbin me Tiranën ndërsa Teuta mundi me meritë skuadrën e Skënderbeut.

Të dy formacionet e skuadrave tashmë janë bërë zyrtare dhe ato mund t’i ndiqni më poshtë.

Formacionet:

Partizani: Hoxha, Atanda, Trashi, Belica, Ibrahimi, Hila, Telushi, Mala, Asani, Hebaj, Bardhi. Trajner: Skënder Gega.

bandicam 2018-10-03 16-31-47-242

 

Teuta: Hifi, Latif, Avdyli, Bicaj, Gashi, Gijorgievski, Hakaj, Kallaku, Osmani, Progni, Sidibe. Trajner: Bledi Shkëmbi.

bandicam 2018-10-03 16-32-15-802

Related posts

Modesti Strakosha, zbulon për çfarë mendojnë te Lacio

Sadik.Autor

Interi kontakton Barcelonën për transferimin e yllit të skuadrës

Q.Autor

MILANI DHE BARÇA MBETEN “THATË”/ Ja ku do të luaj sezonin E RI RABIOT

Isa.Autor

Leave a Comment