Futboll La Liga Sport

PRAPASKENA/ Nuk mbyllen çudirat te REALI, Mourinho pengon transferimin e Contes

Real Madrid po kalon një ndër periudhat më të errëta në histori, ku në 5 ndeshjet e fundit në kampionat kanë marrë 4 humbje dhe 1 barazim. Lopetegui tashmë është shkarkuar dhe në vend të tij ka ardhur Santiago Solari, që pritet të drejtojë ekipin në mesjavë për takimin në Kupën e Mbretit.

Mirëpo sikurse raporton “La Gazzetta dello Sport” fakti që nuk është transferuar Antonio Conte në Madrid, ka ndodhur, sepse Florentino Perez dëshiron rikthimin e Jose Mourinhos. Për më shumë detaje mbetet të shohim në orët e ardhshme si do të shkojë situata te kampionët e Europës.

Related posts

Ditë historike për Rusinë/ Zyrtari shtetëror e krahason fitoren e djeshme me Luftën II Borërore

Isa.Autor

UEFA ZBARKON NË VLORË/ Ja detyrat që lanë për licencimin e stadiumit

Delo.autor

ZBULON DETAJET E STADIUMIT “ARENA KOMBËTARE”/ Anëtari i FSHF, Arben Dervishi: Impianti shkon rreth 70 milionë euro…

Delo.autor

Leave a Comment