Futboll Shqipëri Sport

Starova: Partizani “i futi në xhep” lojtarët e Kukësit. Ekipi i Cungut është më dobët se…

Sulejman Starova, i ftuar në studion e Rubrika Sportive, analizon ekipin e Kukësit, në këtë sezon, si dhe në veçanti në ndeshjen e sotme ndaj Partizanit.

“Kur nuk ke rezultate, ke probleme. Problemi është se a e dinë që e kanë merituar të humbin. Me këtë grup, për mendimin tim, Kukësi nuk e kap dot Skënderbeun dhe Partizanin. Cungu ka bërë shumë ndryshime. Çyrbja, Kalaja, Rexhinaldo, Dzaria, kanë ardhur shumë. Nuk shoh asnjë lojtar që të ketë cilësi të shpejta. “I futën në xhep” e themi ne popullorshe, Trashi dhe Ibrahimi, sulmuesit e Kukësit.” – deklaroi Starova.

Related posts

E RRALLË/ GJARPËRINJ dhe OFENDIME, tifozët anglezë kanë tjetër nivel ÇMENDURIE (VIDEO)

Isa.Autor

Marquinhos: Mediat spanjolle po tentojnë ta hutojnë Neymarin

Q.Autor

SHFAQ INTERESIN NË DISA KLUBE/ Liverpooli në “pole position” për mesfushorin francez…

Delo.autor

Leave a Comment