Futboll Shqipëri Sport

Sulejman STAROVA trajner i TIRANËS? “Bobi” shtang me përgjigjen e tij

Kriza e Tiranës pas humbjes me Laçin me rezultatin 0-1 ka hapur edhe një herë diskutimet mbi trajnerin Ze Maria dhe të ardhmen e tij në krye të bardhebluve.

Aludimet mbi një shkarkim të tij këto dy javë pushim për shkak të ndeshjeve të Kombëtares janë intensifikuar tashmë, ndërkohë që kanë nisur sërish parashikimet për pasardhësin e tij. Madje gjatë emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH është përmendur në mënyrë surprizë edhe emri i Sulejman Starovës.

Gjithsesi “Bobi” i pyetur mbi një mundësi të tillë ka refuzuar të përgjigjet. “Kush jua tha këtë? Keni ndonjë pyejtje tjetër se kësaj i bëj pas”, deklaroi ish-trajneri i Partizanit duke e kaluar pyejtjen me humor.

 

Related posts

Spalletti: Fillimi i sezonit na bëri me pritshmëri të mëdha, Karamoh fantastik

Q.Autor

Zidane ‘zgjohet’ në merkato, gati transferimi i bujshëm i De Bruyne

Q.Autor

TUCHEL E DO PATJETËR/ Rinisin bisedimet: Bayern gati të shesë yllin e mbrojtjes

Isa.Autor

Leave a Comment