Futboll Ndeshjet Live Sport

TRONDITET JUVENTUSI/ Empoli shënon një SUPER GOL dhe kalon në avantazh

Empoli ka kaluar në epërsi ndaj Juventusit në kuadër të javës së 10-të në Serie A.

Caputo shënoi një supergol me të majtën në minutën e 28’ të takimit.

Related posts

POLEMIKAT E MERKATOS SË VERËS/ Julen Lopetegui dëshiron të marrë drejtimin e klubit të Premier…

Delo.autor

“MË TË MIRËT LUAJNË NË SPANJË”/ Kovaç kunj Ronaldos: Yjet nuk vijnë në Gjermani sepse… nuk ka lekë

bora.autor

MALMO-CHELSEA/ “Europa League”: Sarri me shumë ndryshime në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment